Salon Bełchatów

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Środa    10:00-18:00
Czwartek – Piątek         11:00-20:00
Sobota                         8:00-15:00

BARBER SHOP WARSZTAT
ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 10 (pasaż handlowy)
97-400 Bełchatów
tel. 733 00 38 30

email: belchatow@barberwarsztat.pl

Barbershop może założyć i otworzyć każdy. Ale nie każdy stworzy miejsce, gdzie klient, który przyjdzie przystrzyc brodę czy zmienić fryzurę, będzie czuł się wyjątkowo, a jednocześnie swobodnie i na luzie. Barber Shop Warsztat nie jest zwykłym miejscem i przeciętnym salonem fryzjerskim dla mężczyzn – to miejsce skrojone pod męski gust i oczekiwania.

 

Nowocześni mężczyźni, pragnący nienagannie się prezentować, koniecznie powinni odwiedzić Barber Shop Warsztat Bełchatów. Barber Bełchatów oferuje swoim klientom strzyżenie, golenie i pielęgnacje włosów, brody i wąsów oraz szereg innych usług, które nie są wymienione w cenniku. Bo jak wycenić doborowe towarzystwo czy możliwość odprężenia się w klimatycznym salonie, możliwość zamówienia kosmetyków do pielęgnacji w sklepie internetowym czy możliwość zarezerwowania wizyty on-line? Barbershop powinien zdecydowanie znaleźć się na mapie „fryzjer męski Bełchatów”. Fryzjerstwo męskie na najwyższym poziomie zapewniają fryzjerzy męscy, którzy są prawdziwymi pasjonatami swojego zawodu – ich doświadczenie oraz zapał sprawia, że stworzenie idealnej, efektownie wyglądającej fryzury nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Profesjonalny sprzęt oraz kosmetyki, których używają sprawiają, że wizyta u fryzjera Bełchatów bardziej przypomina luksusowy zabieg. Każdego klienta traktuje się w sposób indywidualny i jest mu poświęcana maksymalna uwaga i czas. Zadowolenie klienta jest największą nagrodą i gwarancją, że klient wróci i ponownie powierzy opiekę nad swoim zarostem wybranemu przez siebie barberowi.

 

Barbershop to miejsce dla mężczyzn, którzy podążają za modą – krótko przystrzyżone włosy oraz długa zadbana broda wciąż jest modna i wciąż stanowi wizerunek pewnego siebie mężczyzny, który świadomie kreuje swój wizerunek. Męski klimat, męskie towarzystwo, męskie rozmowy – takiego miejsca szukają współcześni panowie. Fryzjer Bełchatów nie jest równy fryzjerowi – dlatego przed umówieniem wizyty warto sprawdzić opinie innych na temat danego miejsca i umiejętnościach pracujących w nim fryzjerów męskich.

Email

Napisz do nas

© Barber Warsztat Shop Piotrków Trybunalski