Broda

Golenie brzytwą – 30 zł

Trymowanie brody maszynką i nożyczkami – 40 zł

Trymowanie brody z brzytwą – 50 zł

Koloryzacja – od 40 zł

Jak sprawić, by broda stała się Twoją dumą?

Nie jest tajemnicą, że aby zarost świetnie się prezentował, trzeba o niego dbać. Gęsty i dobrze wystylizowany nie tylko będzie Twoją ozdobą, ale i przyciągnie uwagę płci pięknej. W osiągnieciu takiego celu pomoże Ci właściwa pielęgnacja brody czy wąsów, na którą składają się między innymi regularne wizyty u fryzjera wyspecjalizowanego w cięciu męskich zarostów – barbera.

Gdzie udać się na strzyżenie brody?

Piotrków i Bełchatów to miasta, w których znajdziesz wiele zakładów fryzjerskich, aby jednak właściwie zadbać o zarost koniecznie odwiedź nasz Barber Shop Warsztat, znajdziesz nas w obu miastach. Stylizacja brody to temat niełatwy i wymagający ogromnej precyzji, zegarmistrzowskiej wprost dokładności działania. Oprócz znajomości obowiązujących trendów modowych barber musi bowiem być mistrzem w swoim fachu – tu każda fuszerka będzie widoczna i oszpeci twarz klienta, dlatego warto oddać swój zarost tylko w ręce doświadczonych fryzjerów męskich.

Dlaczego tak ważne jest noszenie dobrze wystylizowanej brody?

Zarost to domena silnych, radzących sobie w życiu mężczyzn, to oznaka mocy i sprawczości. Broda przyciąga uwagę i może sprawić, że jej właściciel będzie czuł się niebywale atrakcyjny w każdej sytuacji – pod warunkiem, że właściwie o nią zadba. 

Zapraszamy – pomożemy Ci ją okiełznać!

© Barber Warsztat Shop Piotrków Trybunalski